HAKKIMIZDA Grup Mübarek İlahi Grubu

Dini Organizasyonlar

Düğün, nişan, sünnet ve tüm özel günlerinizde tam donanımlı kadro ve ekipmanlarımızla size özel ve önceliklerinizi göz önünde bulundurarak, farklı organizasyon paketleri ve fiyat seçenekleri ile hem davetlileriniz hem de sizler için unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

Grup Mübarek İlahi Grubu,

2005 yılının Nisan ayında, SAKARYA' da mevlütlü düğün programlarında gördüğümüz eksiklik üzerine ve sufi müzik dinlemek isteyen gönül insanlarının istekleri doğrultusunda oluşmuştur. Kısa bir zaman geçmesine rağmen sayısız programlarını yaptığımız gönül dostlarımıza ve bizi destekleyen sponsorlarımıza teşekkürü borç biliyor, çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Özel Günlerinizde Yanınızdayız...

Kur'an-ı Kerim Tilaveti, Salavat-ı Şerifler, İlahiler ve Ezgiler, Klasik Eserle, Yarışmalar ve Renkli Etkinlikler ile icra etmekteyiz.
Bu vesilelerle her mevsim gönlünüzde ravza esintileri oluşturmaya çalışmaktayız.

Grup Mübarek İlahi Grubu, başta Sakarya ve ilçeleri olmak üzere Ankara, Balıkesir, Artvin, Düzce, Kocaeli, İstanbul ve ilçeleri ve Bursa'da programlar yapmıştır.
Türkiye'nin her yerine ilahi grubu olarak gitmeye de hazırız.

Dini düğün, nişan, sünnet ve tüm özel günlerinizde programlarınızı ses sistemimizle salonlarda ve açık alanlarda müzik eşliğinde icra etmekteyiz.

Bizi her zaman gözetip kollayan Rabbimize hamd-ü senalar, habibine salat-ü selamlar ediyor, bizi destekleyen tüm gönül dostlarımıza ve maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyen değerli sponsorlarımıza, tekrar tekrar teşekkürü bir borç biliyoruz...

Selam ve Dua ile
GRUP MÜBAREK İLAHİ GRUBU

0533 715 41 25
Web Tasarım Greensoft®